Influenceri sú extrémna bublina- Tony Dúbravec, online marketér
38:42

Influenceri sú extrémna bublina- Tony Dúbravec, online marketér

22.07.2020

Načo sú nám sociálne siete a ako ich efektívne využívať? Aj o tom sme sa rozprávali s Tonym Dúbravcom, ktorý je marketingový expert. Podľa neho tým, čo sledujeme na internete, si kompenzujeme, čo nemáme. To sa týka aj sledovania Influencerov. Ak by sme poznali skutočné pozadie, boli by sme sklamaní. Navyše, deti, ktoré zverejňujú rodičia raz vyrastú a ich fotky z detstva im môžu prísť trápne. Pozreli sme sa aj na Facebook, Instagram a LinkedIN. 

* Prečo by Influencerom nemala prekážať kritika? 

* Aký potenciál majú sociálne siete? 

* Je naozaj trávenie času na internete nezmysel? 

Podcast Akčné ženy je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.