Žena v auto biznise- Martina Bondarchuk, výkonná riaditeľka RentalPort
24:26

Žena v auto biznise- Martina Bondarchuk, výkonná riaditeľka RentalPort

08.12.2020

Autom doma i po svete bez starostí - Potrebujete sa zviezť na pracovnú schôdzku, no nechcete míňať na nekomfortný taxík? Alebo vystúpite z lietadla a radi by ste sa dopravili na miesto bez problémov? Prenajmite si auto od RentalPort a presúvajte sa kedykoľvek chcete na Slovensku i po Európe. Postarajú sa o Váš komfort, bezpečnosť i dezinfekciu dopravného prostriedku. Ako to funguje? Vypočujte si náš Akčné ženy podcast.

Podcast Akčné ženy je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.