#Akčnéženyzavolantom - Človek zistí, že všetci sme absolútne nahraditeľní
28:07

#Akčnéženyzavolantom - Človek zistí, že všetci sme absolútne nahraditeľní

22.10.2021

#otestovali sme spoločne s @babsyjakusak #topauto LAND ROVER DISCOVERY. Pozrite sa, ako to dopadlo 😉 Našou hostkou bola Zuzana Fajta.   Úplne nová relácia #akcnezenyzavolantom v spolupráci s našim partnerom  TOP AUTO PREMIUM. 

 👉👉👉Odoberajte náš YOUTUBE kanál: https://www.youtube.com/c/wwwakcnezenysk

👉👉👉 Sledujte nás na INSTAGRAME: https://www.instagram.com/akcnezeny.sk/

👉👉👉 Nájdete nás aj na FACEBOOKU: https://www.facebook.com/akcnezeny.sk

👉👉👉 Nájdete nás aj na LINKEDlNE: https://www.linkedin.com/company/1822... 

Sledujte aj na IG: @t.o.p.autopremium  YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCYIp...

Podcast Akčné ženy je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.