#Akčnéženyzavolantom - Základ je žiť takým tempom, ktoré dokážeme vnímať
51:22

#Akčnéženyzavolantom - Základ je žiť takým tempom, ktoré dokážeme vnímať

24.09.2021

"Tínedžeri sú v niečom ešte viac neistí ako malé deti. Potrebujú sa vymedziť." Milada Halová - CMO Tatrabanky vníma rodičovstvo ako neustály "change manažment”. Ako sama hovorí: "Nie je potrebné mať na všetko odpoveď."  Súhlasite? 

Moderátorka: Katarína Kukurová

Video verziu nájdete u nás na youtube. 👉👉👉Odoberajte náš YOUTUBE kanál: https://www.youtube.com/c/wwwakcnezenysk

👉👉👉 Sledujte nás na INSTAGRAME: https://www.instagram.com/akcnezeny.sk/

👉👉👉 Nájdete nás aj na FACEBOOKU: https://www.facebook.com/akcnezeny.sk

👉👉👉 Nájdete nás aj na LINKEDlNE: https://www.linkedin.com/company/1822...

Úspešné ženy o rodičovstve a kariére v krásnom aute RANGE ROVER od nášho partnera relácie TOP AUTO PREMIUM.

Podcast Akčné ženy je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.