#Akčnéženyzavolantom - Pohyb pri práci vplýva na našu efektivitu aj psychickú pohodu
30:07

#Akčnéženyzavolantom - Pohyb pri práci vplýva na našu efektivitu aj psychickú pohodu

22.10.2021

S Janou Czakó sa v relácii Akčné ženy za volantom zhovárala Babsy Jagušáková a testovali spolu luxusný LAND ROVER DISCOVERY.   Sponzorom našej relácie je Top Auto Premium, predajca prémiových áut značiek Jaguar a Land Rover v Bratislave.   

👉👉👉Odoberajte náš YOUTUBE kanál: https://www.youtube.com/c/wwwakcnezenysk

👉👉👉 Sledujte nás na INSTAGRAME: https://www.instagram.com/akcnezeny.sk/

👉👉👉 Nájdete nás aj na FACEBOOKU: https://www.facebook.com/akcnezeny.sk

👉👉👉 Nájdete nás aj na LINKEDlNE: https://www.linkedin.com/company/1822... 

Oplatí sa sledovať na Instagrame: @t.o.p.autopremium

Podcast Akčné ženy je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.