Recepty z talianskej zmrzlinárskej univerzity- Barbara Szalaiová, Koun gelato.
30:01

Recepty z talianskej zmrzlinárskej univerzity- Barbara Szalaiová, Koun gelato.

10.06.2020

Barbara Szalaiová je majiteľkou zmrzlinárne Koun v Bratislave. Po recepty išla do Talianska. Ako šéfka je nonstop na telefóne a nie je to med lízať. Dobrovoľnícka skúsenosť na Mauríciu ju naučila pokore, ako si treba vážiť veci. Mesiac preplakala, lebo jej podnik bol dlhú dobu zavretý pre koronakrízu. Ako vyriešila existenčné problémy a čomu sa ešte okrem zmrzliny venuje sa dozviete v podcaste.

Podcast Akčné ženy je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.