Chcete mať prácu? Vzdelávajte sa sami- Marcela Havrilová, Microsoft Česká republika a Slovensko
48:56

Chcete mať prácu? Vzdelávajte sa sami- Marcela Havrilová, Microsoft Česká republika a Slovensko

29.12.2020

S Marcelou Havrilovou sme sa rozprávali o tom ako je samovzdelávanie v dnešnej dobe veľmi dôležité. Nestačia rekvalifikačné kurzy. Digitálny svet ide dopredu a o desať rokov tu budú pozície, ktoré dnes ešte neexistujú. Navyše aj kuchárka môže byť majiteľkou butiku, či krajčírka módnou návrhárkou, ak sa vzdeláva v online svete. S dobou koronavírusu prichádzajú aj nové formy práce či vzdelávania z domu, ktoré sa treba naučiť. Tiež by sme si mali dať pozor na to, ako z homeoffice vystupujeme, aj tu sú dôležité pravidlá slušného správania.

Podcast Akčné ženy je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.