#Akčnéženyzavolantom - Zvládli by ste riziko podnikania? Odpovedá podnikateľka Ivana
24:27

#Akčnéženyzavolantom - Zvládli by ste riziko podnikania? Odpovedá podnikateľka Ivana

24.09.2021

Za volantom nás to baví. Kráľovná Linkedln - Ivana Brutenič aj o tom, aké má výhody šoférovanie s deťmi, čo ju naučila Amerika a čo bol jej prvý zárobok. Krásne ženy v krásnom aute RANGE ROVER VELAR od nášho partnera relácie TOP AUTO PREMIUM.  

Moderátorka: Katarína Kukurová 

Video verziu nájdete u nás na youtube. 👉👉👉Odoberajte náš YOUTUBE kanál: https://www.youtube.com/c/wwwakcnezenysk

👉👉👉 Sledujte nás na INSTAGRAME: https://www.instagram.com/akcnezeny.sk/

👉👉👉 Nájdete nás aj na FACEBOOKU: https://www.facebook.com/akcnezeny.sk

👉👉👉 Nájdete nás aj na LINKEDlNE: https://www.linkedin.com/company/1822...

Úspešné ženy o rodičovstve a kariére v krásnom aute RANGE ROVER od nášho partnera relácie TOP AUTO PREMIUM. 

Podcast Akčné ženy je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.