Naozaj pijete dobrú kávu?- Martin Karabiňoš, barista, pražiar. AkcniMuzi PODCAST
34:07

Naozaj pijete dobrú kávu?- Martin Karabiňoš, barista, pražiar. AkcniMuzi PODCAST

19.08.2020

Káva nie je zlá, iba zle pripravená. Je dôležité, akú kávu pijeme a hlavne ako ju pripravujeme, aby nám nebolo ťažko.  Prečo ju nezalievať horúcou vodou a nenechať ju dlho stáť? Je istantná káva kvalitná? Prečo nepodáva zalievanú kávu? Ako dokázal postaviť kaviareň a pražiareň v cudzom meste? Prečo neodišiel do sveta?

Podcast Akčné ženy je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.