#PREZDRAVIEZENY - Prevencia od A po Z- Depresia trvá veľa mesiacov. Sama od seba neprejde.
38:51

#PREZDRAVIEZENY - Prevencia od A po Z- Depresia trvá veľa mesiacov. Sama od seba neprejde.

02.12.2021

Popôrodná depresia sa týka každej mamy. Trvá veľa mesiacov. Aký je rozdiel medzi depresiou a "baby blues"?  Dať si poradiť je znakom zrelosti. Mama nemusí byť na všetko sama. Nie je žiadna hanba poprosiť o pomoc a spojiť sa s psychológom.

Relácia #prezdraviezeny vám prináša témy zamerané na zdravie a prevenciu.

V spolupráci s poisťovňou Allianz vám prinášame podcast o zdraví a prevencii. #prezdraviezeny

👉👉👉Odoberajte náš YOUTUBE kanál: https://www.youtube.com/c/wwwakcnezenysk

👉👉👉 Sledujte nás na INSTAGRAME: https://www.instagram.com/akcnezeny.sk/

👉👉👉 Nájdete nás aj na FACEBOOKU: https://www.facebook.com/akcnezeny.sk

👉👉👉 Nájdete nás aj na LINKEDlNE: https://www.linkedin.com/company/1822...

Podcast Akčné ženy je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.