
Neurologička Petrovičová: “Migrénu môžu mať aj kojenci. Za bolesťami hlavy u detí je aj stres a nároky”
CELÝ ROZHOVOR: https://360tka.sk/videos/neurologicka-petrovicova-migrenu-mozu-mat-aj-kojenci-za-bolestami-hlavy-u-deti-je-aj-stres-a-narokyAké signály nám dáva telo, keď nás bolí hlava a prečo môže bolesť spôsobiť napríklad aj zmena počasia? Jedna vec je dočasná bolesť hlavy, ktorá odznie - niečo iné je migréna. Prečo sa častejšie vyskytuje u žien a ako to, že sa nedá vyliečiť? To boli otázky pre neurologičku z Fakultnej nemocnice Nitra Andreu Petrovičovú, ktorá sa zamierava na bolesti hlavy, migrény a mŕtvicu.
Tento rozhovor bol vydaný 11. 5. 2026 na 360tka.sk. Ak chcete mať prístup k najnovším reportážam, rozhovorom a ďalšiemu obsahu niekoľko dní pred zverejnením na Spotify bez reklám a v plnej dĺžke, sledujte nás na našom webe.Viac podobného obsahu nájdete na https://360tka.skSLEDUJTE NÁS AJ NA SOCIÁLNYCH SIEŤACHInstagram: https://www.instagram.com/360tka.sk/Facebook: https://www.facebook.com/360tka.skTikTok: https://www.tiktok.com/@360tka.skTwitter/X: https://x.com/360tka_sk#360tka #DenisaHopkova #neurológia
Podcast 360tka_free je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.