#2karsoncars Epizóda 20: Honda CR-V Hybrid 4WD
34:43
Podcast: 2kars on cars

#2karsoncars Epizóda 20: Honda CR-V Hybrid 4WD

06.10.2019

Honda CR-V Hybrid s pohonom všetkých kolies je fajnová. Ale všimli ste si, že sme preskočili 19-tku? 19-ty podcast nemôžeme dať verejne von. Ak chcete, napíšte nám na FB stránku, pošleme vám link, ale je to fakt fejl, keď hovoríme a nepozrieme si základné fakty. Týmto končíme prvú sériu podcastov. Budú mať 20 epizód.

Podcast 2kars on cars je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Voľný čas
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.