#2karsoncars Epizóda 18: Citroen Berlingo AT8
24:07
Podcast: 2kars on cars

#2karsoncars Epizóda 18: Citroen Berlingo AT8

04.10.2019

Má osemstupňový automat. A nie je to dvojspojka, ale riadny hydromenič. Nové Berlingo je stále lepšie. Len nám v ňom nejako seklo nahrávanie. Malo tam byť poďakovanie za počúvanie. Takže ďakujeme a odkazujeme, že pôvodný bol lepší, ale ten zmizol úplne. Už také chyby nespravíme.

Podcast 2kars on cars je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Voľný čas
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.