#2karsoncars Epizóda 126: Suzuki S-Cross Hybrid AllGrip
23:29
Podcast: 2kars on cars

#2karsoncars Epizóda 126: Suzuki S-Cross Hybrid AllGrip

28.08.2020

Akožeeee... Toto auto má povesť auta pre starších ľudí. Sedí sa v ňom vyššie, cena je priaznivá. Ale pôsobí omnoho novšie ako napríklad Mit... A?X. Doplňte si vo vlastnom volnom čase. Pôsobí tak, lebo novší je.

#Suzuki #SCross #Allgrip #automobilovypodcast

Podcast 2kars on cars je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Voľný čas
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.