#2karsoncars Epizóda 77: Mercedes-Benz GLA200d
29:18
Podcast: 2kars on cars

#2karsoncars Epizóda 77: Mercedes-Benz GLA200d

21.04.2020

Má motor od Mercedesu, prevodovka je lepšou dvojspojkou v ponuke a poháňaná náprava je len jedna. Tá predná. Ako sa vlastne s GLA jazdí a kto je konkurentom? Inak, toto je prvá jazda na Slovensku zo všetkých. Tento podcast vychádza ešte predtým ako auto v online streame predstaví Sajfa!

#MercedesBenz #Mercedes #GLA #Sajfa #automobilovypodcast

Podcast 2kars on cars je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Voľný čas
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.