#2karsoncars Epizóda 101: Mazda CX-30 SkyActiv X AWD AT6
32:31
Podcast: 2kars on cars

#2karsoncars Epizóda 101: Mazda CX-30 SkyActiv X AWD AT6

26.06.2020

Mazdu CX-30 sme už mali, dvakrát. A oba razy to bolo veľmi vlažné. Teraz máme SkyActiv X a pohon všetkých kolies. A automat! Možno toto je najlepšia verzia, ktorá je dostupná. Ale nedáme za to ruku do ohňa, že je naozaj vynikajúca. Žeby to bol jednooký kráľ medzi slepými?

#mazda #cx30 #skyactivx #automobilovypodcast

Podcast 2kars on cars je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Voľný čas
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.