Epizóda #9 - Comedy Poradňa - Leopoldov a vegetariánstvo
01:26:33

Epizóda #9 - Comedy Poradňa - Leopoldov a vegetariánstvo

26.07.2021

V tejto epizóde sme sa venovali našim materiálom na stand-up. Porozprávali sme sa o našich nápadoch, premisách a pančlajnoch (teda aspoň my ich za ne považujeme). Spoznáte jeden zo spôsobov ako vzniká náš stand-up. Počas toho sa tak dozviete ako sa mal Zitron v Leopoldove, o jeho nápadoch na väzenský časopis. O tom ako by podľa Gulíka mali namiesto povinného očkovania zaviesť povinné vegetariánstvo a že doping v športe chceme vidieť všetci.


Príjemnú zábavu prajeme. A vaše poznatky, spätnú väzbu, kolúznu väzbu, životné traumy, fóbie a podobne posielajte na náš e-mail podhumorom@gmail.com

Podcast 20 000 Míľ pod humorom je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Humor
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.