Epizóda #13 - Marc Maron - Tickets Still Available (feat. Matej Adámy)
01:30:10

Epizóda #13 - Marc Maron - Tickets Still Available (feat. Matej Adámy)

23.08.2021

V tejto epizóde sme sa pozreli na stand-up špeciál Marca Marona s názvom Tickets Still Available. Ako hosťa pomocníka, sme si pozvali Mateja Adámyho, pre ktorého je Maron jeho najobľúbenejší komik. To isté by o Matejovi mohol povedať aj Marc Maron… no samozrejme také niečo nepovie. Prečo Zitrona fascinuje hĺbavosť tohto komika? Má Adámy radšej zatrpknutého Marona alebo vyrovnaného Marona? Prečo sa Gulo pri serióznych rozhovoroch hrá so zošitom? Dozviete sa v našom podcaste.

Vaše traumy, bolesti, trápenia, odkazy, vyhrážky posielajte na podhumorom@gmail.com

Podcast 20 000 Míľ pod humorom je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Humor
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.