Epizóda #12 - Comedy Poradňa #2 - Darcovia orgánov a Gulík v talente
01:06:22

Epizóda #12 - Comedy Poradňa #2 - Darcovia orgánov a Gulík v talente

16.08.2021

Opäť tu máme comedy poradňu! Odhalíme vám veci, ktoré sa nám vynárajú v našich malých hlavičkách. Prečo ma jeden Zitronov zub väčšiu cenu ako dve bežné ľadviny? Ako Gulo pomohol emigrovať lúčnemu koníkovi z Dubnice? Zvláda myseľ komika lepšie tragické udalosti ako smrť blízkeho, rozchod alebo sledovanie očkovacej lotérie? Dozviete sa v našom podcaste.

Vaše podnety, tipy, vyvrátenie našich “faktov”, životné problémy a iné posielajte na podhumorom.com

Podcast 20 000 Míľ pod humorom je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Humor
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.