Ukradené dětství
35:11

Ukradené dětství

31.03.2020

V tomto podcastu si Monika s Martinem povídá o “malých dospělých”, neboli o dětech, kterým rodiče ukradli dětství. Jak to udělali? Třeba tak, že jim hodili na krk starost o mladší sourozence. Ukradené dětství má mnoho podob, ale společného jmenovatele - na děti jsou kladeny nároky, jako by byly dospělé. A s tím souvisí stres a pocit zodpovědnosti. Pokud se to stalo i vám, poradíme, jak následky takové výchovy překonat. 

Podcast 13 hříchů rodičovství je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.