Jak zničit dítěti manželství
31:48

Jak zničit dítěti manželství

18.05.2020

Pamatujete si, jak se k sobě chovali vaši rodiče, když jste byli malí? Láskyplně a s respektem, nebo se hádali, uráželi a podráželi? A jak to máte dnes doma vy? Tato epizoda vám přiblíží, jak se na vašem partnerském životě v dospělosti může odrazit dětství strávené s rodiči, kteří se zrovna nemilují. 

Podcast 13 hříchů rodičovství je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.