Dospělé děti alkoholiků
31:10

Dospělé děti alkoholiků

21.04.2020

V České republice je kolem půl milionu závislých na alkoholu. Bohužel i alkoholici mají děti. Jaké to je žít v rodině, kde vládne peklo na zemi? A co si s sebou nese dítě v roli tzv. spoluzávislého do dospělosti? Poslechněte si náš podcast a dozvíte se i to, jak následky takové situace překonat.

Podcast 13 hříchů rodičovství je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.