002: Prečo som musel prísť o všetko, aby som získal všetko

002: Prečo som musel prísť o všetko, aby som získal všetko

V tomto podcaste som sa venoval téme "Prečo som musel prísť o všetko, aby som vlastne dokázal získať všetko, alebo čokoľvek čo chcem od života" Dúfam, že budete všetkému chápať, že Vás to povzbudilo a motivovalo, že nič nebude pôsobiť ofenzívne alebo nejak inak vadiť. Môžete ma kontaktovať a dať mi feedback na mojom: + Instagrame: www.instagram.com/danielpanyik/ + Webe: www.danielpanyik.com/ Stretneme sa pri ďalšom podcaste, teším sa na Vás! :)

Podcast 002: Prečo som musel prísť o všetko, aby som získal všetko je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Zoznam epizód (2 epizódy)

20:44
  
23.01.2021

001: Ako ma presvedčili aby som sa pridal k sieťovému marketingu... (MLM)

Ahojte V tomto podcaste som sa venoval téme "MLM, čo to je a môj príbeh za týmto biznisom (ako som sa k nemu dostal a začal s tým pracovať)" Dúfam, že budete všetkému chápať, že Vás to povzbudilo a motivovalo, že nič nebude pôsobiť ofenzívne alebo nejak inak vadiť. Môžete ma kontaktovať a dať mi...
16:20
  
23.01.2021

002: Prečo som musel prísť o všetko, aby som získal všetko

V tomto podcaste som sa venoval téme "Prečo som musel prísť o všetko, aby som vlastne dokázal získať všetko, alebo čokoľvek čo chcem od života" Dúfam, že budete všetkému chápať, že Vás to povzbudilo a motivovalo, že nič nebude pôsobiť ofenzívne alebo nejak inak vadiť. Môžete ma kontaktovať a dať mi...
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.