Odvrátená stránka perfekcionizmu?
47:37

Odvrátená stránka perfekcionizmu?

24.05.2021
Na čo presne je dobré klásť na seba a okolie najvyššie štandardy a očakávania? Aké fyzické a mentálne nástrahy so sebou prináša nezvládnutý perfekcionizmus? Môže perfekcionista nepoznať realitu a spôsob, ako funguje svet, a následne mať o sebe aj o okolí mnoho nenaplnených ilúzií? A nie sú náhodou tieto ilúzie a rozdiel medzi nimi a realitou hlavným zdrojom utrpenia a depresií? O tejto veľmi zaujímavej téme sa zhováram v podcaste spolu s Rasťom Ocelkom, s ktorým sme sa naposledy videli pred viac ako 20-timi rokmi. Ako bývalý profesionálny športovec trpel perfekcionizmom a jeho životný príbeh má poučné výstupy aj pády. Vonkajší a následne vnútorný zdroj motivácie našiel v motivačnej literatúre a jeden z jeho projektov sa venuje práve recenziám motivačných kníh. Viac o jeho práci sa dozviete tu: motivacnaliteratura.sk

Podcast Zlatoš Family Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Zdravie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.