Ako podnikať v športe a zdraví?
01:02:40

Ako podnikať v športe a zdraví?

03.12.2020
Tento podcast je rozhovor s Radanou, zakladateľkou projektu Wellspace.cz. Diskutujeme o tom, ako v dnešnom svete môžu tvoriť kvalitné služby či produkty v oblasti pohybu či zdravia iní profesionáli. Z mojich skúseností odpovedám na otázky o tom, ako pracovať s klientmi v online či offline svete (systém), akú psychológiu komunikácie zvoliť, či ako sa prezentovať (marketing). Diskutujeme aj o tom, prečo zber dát je dôležitý pre obe strany (odborník aj klient), aké nástroje na prácu používam ja a mnohé ďalšie praktické inšpirácie. Čím komplexnejší systém práce máme, čím prepracovanejšie sú naše postupy a čím kvalitnejšia je aj realizácia našich myšlienok v praxi, tým sme užitočnejší pre ľudí ktorým pomáhame. Vďaka tomu je vyššia aj naša hodnota na trhu a o to tu ide. Ide o to aj tebe? Ak áno, tento podcast ti pomôže pozrieť sa na svet podnikania cez moje “okuliare”. Začal som podnikať od roku 2006 a za to obdobie som zozbieral robustné množstvo skúsenosti (cez pokus aj omyl) o ktoré sa delím v tomto podcaste.

Podcast Zlatoš Family Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Zdravie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.