Tri základné platformy pre sebapoznanie?
17:49

Tri základné platformy pre sebapoznanie?

14.07.2019
Ústredná otázka znie: “Z čoho v živote chceš mať pravidelnú RADOSŤ”? Sebapoznávanie je zdroj silných PREŽITKOV, ktoré nás môžu napĺňať a to dokonca aj vtedy, ak zažívame negatívne skúsenosti, vďaka ktorým RASTIEME. Zaslúžený pokoj = VYBOJOVANÝ pokoj je zdravý, nie ten ľahostajný, ktorý je dnes bežný a ľudia si myslia, že pokoj prichádza bez boja a z PASIVITY. V podcaste rozoberám ako nám k vyššiemu stupňu sebapoznania pomáhajú tri základné PLATFORMY: (1) udržateľná ŽIVOTOSPRÁVA, (2) všestranný POHYB, (3) vedomé PODNIKANIE. Vysvetľujem prečo práve tieto platformy sú veľmi UŽITOČNÉ a môžu prinášať nie len nekonečne sebapoznanie, ale aj naplnenie a osoh pre tých druhých (UŽITOČNOSŤ). Dôležité je však aj pochopenie, že sebazlepšovanie nie je nekonečný proces. Od istého bodu bude dôležité, aby si nadobudnuté bohatstvá (vnútorné i vonkajšie) nezačal STRÁCAŤ ale si ich dlhodobo UDRŽAL. Prečo? Pretože s vekom máme tendenciu POĽAVOVAŤ a doplácať na vlastné ILÚZIE. Príjemné zamyslenie sa a ešte zručnejšiu APLIKÁCIU poznatkov ti želám hneď po vypočutí podcastu. Životná zmena začína ROZHODNUTÍM ale sny sa plnia až tým, ktorí sú odhodlaní KONAŤ.

Podcast Zlatoš Family Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Zdravie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.