Ako rolfing prispieva k sebapoznaniu
33:15

Ako rolfing prispieva k sebapoznaniu

14.03.2021
Nasledujúci podcast je venovaný z veľkej časti fasciám, ktoré považujem za fascinujúce. Zhováram sa s Marcom Kloknerom, ktorý sa v Bratislave venuje Rolfingu, čo je terapeutická metóda, ktorá pôsobí najmä na fascie. Rolfing pomáha odstraňovať mnohé chronické bolesti pohybového aparátu tak, že hľadá rovnováhu tela voči gravitácii (štrukturálna integrita). Preto práca s bolesťou a vnútorným napätím (tenziami) hrá ústrednú úlohu v procese sebapoznávania. Prečo práve sebapoznanie je jeden z kľúčových “produktov” tejto terapie a čo všetko v našom tele ovplyvňujú fascie, sa dozviete z tohto veľmi zaujímavého rozhovoru. Viac o Marcovej práci zistíte na: www.marcoklokner.com

Podcast Zlatoš Family Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Zdravie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.