Prečo už lepšia verzia nestačí
01:37:25

Prečo už lepšia verzia nestačí

06.12.2019
Tento podcast je rozhovor s Markom Zelmanom pre jeho vlastný podcast. Diskutujem s ním o tom, prečo neustála snaha o lepšiu verziu samého seba už NESTAČÍ, ale treba uvažovať aj INAK. Marko ma spovedá z čias môjho osobného FORMOVANIA, prezrádzam aj svoje neduhy i transformáciu po 18 roku života. Diskutujeme o KNIHÁCH ktoré menili moje myslenie a prezentujem HODNOTY, ktoré si myslím že budú platne aj za 50 rokov. Prezrádzam rôzne životné POSTOJE i múdrosti, ktoré som nadobudol najmä cez prax, nie len cez čítanie kníh pretože úprimne VERÍM, že vlastná SKÚSENOSŤ je jediným skutočným zdrojom POZNANIA (úsudok). Rozoberáme aj moje dôvody prečo NEMÁM finančné ciele, ako si PLÁNUJEM týždeň či život a mnohé ďalšie duševné INŠPIRÁCIE. Originálny podcast nájdete TU: https://markozelman.com/vlado/

Podcast Zlatoš Family Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Zdravie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.