Dá sa hacknúť podnikanie, myslenie či štát?
01:28:43

Dá sa hacknúť podnikanie, myslenie či štát?

06.02.2020
V tomto podcaste sa zhováram opäť s Jurajom Bednárom o jeho novej inšpiratívnej knihe HACKNI SA. Z podcastu sa dozviete odpovede na otázky k PODNIKANIU ako: Existuje pasívny príjem? Sú peniaze zlo alebo spätná väzba? Prečo eko aktivizmus je najmä pre bohatých? MYSLENIE: aký je rozdiel medzi alfa a gama človekom? Prečo sú dôležitejšie činy ako názory? Ako sám sebe napísať list napríklad do roku 2050 a aký to môže mať psychohygienický efekt? ŠTÁT: Ako bude vyzerať vzdelávanie detí v modernej dobe? Kam smeruje “vlak pokroku” a prečo na to nepotrebujeme štát? A mnohé ďalšie podnetné myšlienky, ktoré načerpáte nie len z Jurajovej novej knihy HACKNI SA, ale aj na jeho blogu: https://juraj.bednar.io. Kniha info TU: https://juraj.bednar.io/projekty/knizka-hackni-sa/. Článok o pasívnom príjme, ktorý spomíname: https://juraj.bednar.io/blog/2018/12/31/o-praci

Podcast Zlatoš Family Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Zdravie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.