Realita lowcarb/keto stravovania v praxi
01:08:03

Realita lowcarb/keto stravovania v praxi

21.08.2019
V tomto podcaste ma spovedá Dušan Plichta z Powerlogy. Diskutujeme na rôzne témy spojené s UDRŽATEĽNOSŤOU životného štýlu, do ktorého chceš zapojiť lowcarb alebo ketogénne stravovanie, pohyb a ďalšie PILIERE, na ktorých by mal stáť tvoj životný štýl. Otvárame tému “programovania” metabolického zdravia, bez ktorého nemáš šancu dlhodobo uspieť alebo aj to, prečo práve PRÍRODNÉ a TRHOVÉ zákony sú tie, ktoré ovplyvňujú môj život najviac. Spolu s Dušanom sme vytvorili tiež veľmi užitočný produkt (90% horkú čokoládu), ale o tom a mnohých ďalších veciach už v podcaste.

Podcast Zlatoš Family Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Zdravie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.