Budúcnosť stromov (16.9.2019 20:00)
01:40:44

Budúcnosť stromov (16.9.2019 20:00)

16.09.2019
Prežijú stromy zmenu klímy v mestách? Čo a kto im najviac škodí a aké sú ich alternatívy v plánovaní? V programe Živé mesto_FM sa o výživnú debatu postarali výskumník stromov Laco Bakay, krajinní architekti Ivana Štigová a Michal Štiga a splnomocnenec pre životné prostredie a zeleň Bratislavy Andrej Kovarik. Vypočujte si podcast Rádia_FM.

Podcast Živé mesto_FM je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: RTVS
Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.