Ako mladých ľudí zapojiť do mestských politík a plánovania mesta? (12.4.2021 20:00)
01:42:01

Ako mladých ľudí zapojiť do mestských politík a plánovania mesta? (12.4.2021 20:00)

12.04.2021
Súčasná situácia so zatvorenými školami, nemožnosťou sociálneho kontaktu či obmedzením aktivít zasiahol predovšetkým mladých ľudí, teenagerov a deti. S akými problémami sa stretávajú, ako trávia svoj voľný čas a využívajú pri tom mesto? A ako mladých ľudí zapojiť do mestských politík a plánovania mesta? O tom sme v programe Živé mesto_FM diskutovali s Jakubom Hrbáňom, referentom pre mládež mesta Bratislava a iniciátorom Klíma ťa potrebuje, Matúšom Lukačovičom, referentom pre stratégie, dáta a participáciu mesta Hlohovec a Daliborom Bačom zo Školy dizajnu Bratislava.

Podcast Živé mesto_FM je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: RTVS
Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.