O kultúre mimo hlavného mesta (25.11.2019 20:00)
01:38:05

O kultúre mimo hlavného mesta (25.11.2019 20:00)

25.11.2019
Aká je denná realita ľudí, ktorí sa o kultúru pokúšajú mimo hlavného mesta? Čo si pod kultúrou predstavujú, akú kultúru konzumujú a ako to súvisí s nami ako spoločnosťou? Lívia Gažová a Milota Sidorová sa v programe Živé mesto_FM rozprávali o kultúre mimo hlavného mesta s Marcelou Strakovou (8smička - zóna pro umění), Elou Klementovou a Radom Kovácsom (Kultúrno-kreatívne centrum Kláštor) a Michalom Klembarom (Malý Berlín). Vypočujte si podcast Rádia_FM.

Podcast Živé mesto_FM je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: RTVS
Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.