Udržateľný turizmus (11.11.2019 20:00)
01:37:16

Udržateľný turizmus (11.11.2019 20:00)

11.11.2019
Mnohé neobjavené oblasti na Slovensku sa silou mocou snažia prilákať turistov, no len niektoré si uvedomujú, koľko negatív môže cestovný ruch priniesť. Ako vyzerajú naše turistické destinácie, služby a marketing cestovného ruchu? Ako možno turizmus rozvíjať a zachovať pri tom ekologické, pamiatkové a sociálne hodnoty? O udržateľnom turizme v programe Živé mesto_FM diskutovali expertka na cestovný ruch Iveta Ninaj, sprievodca zo združenia Gotická cesta Peter Palgut a ekológ z iniciatívy Volovské Ľubomír Slovinský. Vypočujte si podcast Rádia_FM.

Podcast Živé mesto_FM je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: RTVS
Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.