#6 Oliver Jakubík (mebrand.eu) & Rasťo Duriš (spoluhrame.sk, raketovymodel.sk)
32:58

#6 Oliver Jakubík (mebrand.eu) & Rasťo Duriš (spoluhrame.sk, raketovymodel.sk)

05.06.2019

Rozhovor s Rasťom a Oliverom o ženách v biznise, diverzite a leadershipe:
Prečo je väčší podiel lídrov mužov v biznise
Ako na diverzitu vo firmách
Čo môže zlepšiť redefinícia úspechu a výkonu
Ktoré HR témy sú HOT
Najinšpiratívnejšie biznis ženy

Oliver Jakubík (www.mebrand.eu ) pomáha spolu s tímom lektorov a konzultantov firmám, manažérom a podnikateľom v oblasti osobného rozvoja a rozvoja značky zamestnávateľa (HR marketing/Employer branding), v rámci vlastnej konzultačnej spoločnosti. Oliver zároveň často prednáša na rôznych konferenciách (napríklad TedEx UMB, alebo nedávno na Bratislava Business Week).

Rasťo Duriš (www.spoluhrame.sk, www.raketovymodel.sk) je organizačný psychológ, venoval sa niekoľko rokov psychodiagnostike človeka v práci. V súčasnosti sa venuje poradenstvu v oblasti firemnej kultúry, rozvoja tímov, leadershipu a je ambassadorom agilného leadershipu (Management 3.0) na Slovensku. 

Podcast Zeny v biznise je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.