Začať a skúsiť jógu môže ktokoľvek: Dokáže pomôcť zvládať aj obdobie pandémie, hovorí Vanda Gallo
46:09

Začať a skúsiť jógu môže ktokoľvek: Dokáže pomôcť zvládať aj obdobie pandémie, hovorí Vanda Gallo

07.04.2021
  Vanda Galla je meno, ktoré vo svete jógy netreba predstavovať. Ako teenegarka sa venovala modelingu avšak chladný svet mól ju prinútil zmeniť svoj život. Odcestovala do Indie, ktorá ju priviedla na cestu spirituality. Neplánovane si urobila lektorský kurz a vďaka tomu je dnes známa slovenská jogínka. Obyčajné dychové cvičenia nám môžu upokojiť myseľ a nájsť stratenú rovnováhu. Ako na nato? - aj o tom nám porozprávala v inšpiratívnom rozhovore jóginka Vanda Gallo v ďalšej epizóde podcastu Ženy ako my.

Podcast Ženy ako my|Diva.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.