Vianočný Zelený podcast

23.12.2020
V roku 2016 som sa rozhodla pre rázne riešenie. Zmeniť spôsob, ako trávim Vianoce a skúsiť to inak, lepšie. Zbalila som si kufre a odišla na 3 týždne preč. Neslávila som nijako – žiadne darčeky, žiaden stromček, žiadna štedrá večera. Bez rodiny. Uznávam, bolo to rázne rozhodnutie. No bol to môj spôsob, ako urobiť reset s vianočnými zvykmi a začať si k ním hľadať vlastnú cestu. Tieto Vianoce budú iné a aj vianočný špeciál Zeleného podcastu je iný. Nečakajte od neho žiadne veľké rady ako znížiť svoju uhlíkovú stop ani či si vybrať radšej živý stromček alebo umelý. Skôr som sa v ňom naladila na to, čo dnes vnímam na Vianociach nájdôležitejšie – ľudskosť a pokoj. V 13 minútach porozprávam svoj príbeh veľkého vianočného reštartu a  najdôležitejšie poučenia, ktoré mi priniesol. A priznám sa, tento rok mi pripadajú zvlášť vhodné, hoci nevznikali v čase pandémie. Šťastné, veselé a udržateľné, priatelia! Buďte zdraví. ------------------- Hudba: Hip Hop Christmas by Twin Musicom is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 license. https://creativecommons.org/licenses/...Artist: http://www.twinmusicom.org/

Podcast Zelený podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie:Veda
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK