48. Dá sa zdravie kúpiť za peniaze?
27:40

48. Dá sa zdravie kúpiť za peniaze?

24.01.2022
Mnoho z nás má v sebe zakorenené presvedčenie, že bohatí ľudia to majú v živote jednoduchšie. Myslíme si, že keby sme mali peniaze, náš život by bol jednoduchší a naše celkové zdravie by bolo lepšie. Boli by sme nie len úspešnejší, ale aj krajší, zdravší a štíhlejší. Je možné kúpiť si zdravie za peniaze? Do akej miery nám peniaze dokážu pomôcť získať zdravie? Potrebujeme veľa peňazí na to, aby sme boli zdraví? Sú zdravé potraviny naozaj drahšie? Na všetko si odpovieme v tejto podcastovej epizóde. Viac na www.zdravypodcast.sk a na www.zdravyblog.sk

Podcast Zdravý podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Zdravie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.