24. Aplikácia výplní kyseliny hyalurónovej
36:43

24. Aplikácia výplní kyseliny hyalurónovej

12.07.2021
Aké sú riziká aplikácie výplní kyseliny hyalurónovej? Je táto aplikácia bezpečná? Môže spôsobiť zdravotné alebo estetické komplikácie? Aké množstvo výplní je ideálne? Ako dlho naozaj zostane výplň vo vašej tvári? Na všetky tieto otázky si odpovieme v tejto epizóde. Viac na www.zdravypodcast.sk a na www.zdravyblog.sk

Podcast Zdravý podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Zdravie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.