25. Dedíme gény alebo zvyky?
22:53

25. Dedíme gény alebo zvyky?

19.07.2021
Čo určuje vzhľad a zdravie nášho tela? Dlho sme boli presvedčení o tom, že sú to gény. Pravdou je, že existujú dôležitejšie faktory, ktoré vplývajú na vaše gény a rozhodujú o vašom zdraví alebo chorobe. Naše zvyky rozhodujú o tom, aký osud postihne naše telo.

Podcast Zdravý podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Zdravie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.