47. Vytvorenie zdravých zvykov
22:06

47. Vytvorenie zdravých zvykov

17.01.2022
Zdravé zvyky sú veľmi dôležité pre naše celkové zdravie, krásu tela a dlhovekosť. Stávame sa tým, čo robíme pravidelne. Prečo je vytvorenie zdravých zvykov dôležité? Aké zdravé zvyky by ste si mali osvojiť a akých nezdravých zvykov by ste sa mali naopak vzdať? V tejto epizóde sa dozviete všetko o vytváraní zdravých zvykov. Viac na www.zdravypodcast.sk a na www.zdravyblog.sk

Podcast Zdravý podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Zdravie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.