43. Prevencia a liečba bolesti chrbta
23:36

43. Prevencia a liečba bolesti chrbta

22.11.2021
Bolesť chrbta nie je normálna. Aspoň raz za život postihne bolesť spodnej časti chrbta viac ako 90 % ľudí. Ako pôsobiť preventívne voči bolesti chrbta a ako ju liečiť? V tejto epizóde sa dozviete všetko, čo potrebujete vedieť o príčinách vzniku bolesti chrbta, prevencii a liečbe. Viac na www.zdravypodcast.sk a na www.zdravyblog.sk

Podcast Zdravý podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Zdravie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.