Točí sa vám hlava? Mávate závraty? Spozornite. Nemusí ísť o banalitu
32:31
Podcast: Zdravissimo

Točí sa vám hlava? Mávate závraty? Spozornite. Nemusí ísť o banalitu

21.02.2020

Každému z nás sa občas zatočí hlava - v prenesenom slova zmysle pod návalom emócií, alebo aj naozaj – mávame závraty z výšok, pri prudkej zmene pohybu, pri kýchnutí,... Závrat, odborne vertigo, sa často objaví bez zjavných príčin a môže signalizovať vážne zdravotné problémy. Otolaryngologyčka MUDr. Zuzana Pospíšilová diskutuje v našom štúdiu o probléme, s ktorým sa stretáva viac ako 30% Slovákov. Dobré zdravie je silné zdravie. A silné zdravie je ZDRAVISSIMO.  

Navštívte nás na našej FB stránke: Zdravissimo - podcasty o zdraví

alebo na našom webe zdravissimo.sk

Podcast Zdravissimo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: Webster
Kategórie: Zdravie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.