Tehotenstvo

08.03.2021
Aké sú prejavy a príznaky tehotenstva? Kedy treba ísť po prvýkrát ku gynekológovi? Akú presnosť má voľnopredajný domáci tehotenský test? Aké vyšetrenia je potrebné absolvovať? Aký je ideálny vek na tehotenstvo? V akom stave je psychika v tehotenstve? Má tehotná žena podobné príznaky ako počas menštruácie? Ako by mala vyzerať strava v tehotenstve? Aké problémy po pôrode môžu nastať a na čo sa pripraviť? V akých prípadoch sa robí cisársky rez a aké sú jeho riziká? Na tému, ako prebieha tehotenstvo, sme sa rozprávali s doktorom Martinom Petrenkom.

Podcast ZDRAVÉ REČI je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor:Union
Kategórie:Zdravie, Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK