Látkové aj nelátkové závislosti a ich liečba

10.08.2020
Aké faktory ovplyvňujú vznik závislosti a aká je dlhá cesta k jej vzniku? Aké sú základné znaky závislostného správania? Aký je rozdiel medzi látkovými a nelátkovými závislosťami? Ktoré sú najčastejšie závislosti na Slovensku? Na komplikovanú tému závislostí a možnosti ich liečby sme sa rozprávali s docentkou Ingrid Hupkovou.

Podcast ZDRAVÉ REČI je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor:Union
Kategórie:Zdravie, Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK