Zdravé opaľovanie

12.07.2021
Popáleniny od slnka sú pre naše telo nebezpečné. Aká je vhodná ochrana pred slnkom našej pokožky pri opaľovaní sa a aký krém na opaľovanie používať? Aký zvoliť opaľovací krém na tvár a ako často? Čo znamená pojem SPF faktor a UV faktor? Čo robiť a ako ošetrovať naše telo, ak je spálená pokožka? Ako účinný je SPF krém na tvár a iné vhodné výživové doplnky pri ochrane pred slnkom? Akú úlohu zohráva pigment? Kedy nie je vhodné chodiť na slnko? Na tému ako sa zdravo opaľovať a ako riešiť popáleniny od slnka, sme sa rozprávali s dermatovenerologičkou Petrou Kňažekovou.

Podcast ZDRAVÉ REČI je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor:Union
Kategórie:Zdravie, Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK