Atopická dermatitída

15.03.2021
Čo je to atopická dermatitída, aké má príznaky? Aký je rozdiel medzi ekzémom a dermatitídou? Aké sú príznaky zápalu kože? Prečo nás svrbí pokožka pri dermatitíde? Na akých miestach sa vyskytujú jej prejavy? Viem sa z atopickej dermatitídy navždy vyliečiť? Aké sú možnosti jej liečby? Na tému aký je život s atopickou dermatitídou, sme sa rozprávali s dermatovenerológom Jurajom Hedgeyim.

Podcast ZDRAVÉ REČI je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor:Union
Kategórie:Zdravie, Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK