Menopauza a andropauza: Aké zmeny prinášajú?

07.02.2020
V podcaste Zdravé reči sme sa s moderátorkou Petrou Podkonickou zamerali na problematiku menopauzy a andropauzy. Avšak pauza neznamená koniec. Aké zmeny prináša menopauza a andropauza, kedy nastupuje u žien a kedy u mužov? Ako sa s týmito zmenami vysporiadať a zároveň naďalej žiť plnohodnotný život, sme sa rozprávali s MUDr. Jankou Holešovskou, zakladateľkou ambulancie hormonálnej dysbalancie.

Podcast ZDRAVÉ REČI je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor:Union
Kategórie:Zdravie, Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK