Zdravý životný štýl na tanieri

07.02.2020
Zdravý životný štýl na tanieri. Ktorým potravinám sa vyhýbať a ktoré potraviny sú skutočné zdravé? Aké jedlo by malo byť zastúpené v našom dennom jedálničku. O tom ako sa vyznať v množstve informácií o zdravom životnom štýle na tanieri, sa Petra Podkonická rozprávala s výživovou poradkyňou Ing. Dianou Majerovou v našom podcaste Zdravé reči.

Podcast ZDRAVÉ REČI je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor:Union
Kategórie:Zdravie, Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK