Lymská borelióza

17.05.2021
Ako sa prenáša lymská borelióza? Aké má borelióza príznaky a štádiá? Aká je jej chronická forma? Ako sa táto choroba diagnostikuje? Vieme si spraviť test na boreliózu aj bez návštevy lekára? Je liečba boreliózy naozaj taká zdĺhavá? V akom období sú kliešte aktívne a kde sa najčastejšie vyskytujú? Ako vybrať kliešťa? Na tému lymskej boreliózy sme sa rozprávali s neurologičkou Ester Točíkovou.

Podcast ZDRAVÉ REČI je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor:Union
Kategórie:Zdravie, Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK